Terminarz: KLASA OKRĘGOWA KRAKÓW grupa 1, 2019/20 Pozostałe rozgrywki

drużyna wynik drużyna godz.
15 sierpnia 2019
Orzeł Iwanowice 1:2 Spójnia Osiek-Zimnodół 11:00
Prądniczanka Kraków 4:0 Pogoń Miechów 11:00
Bolesław Bukowno 1:1 Zieleńczanka Zielonki 16:00
LOT Balice 1:1 Nowa Proszowianka Proszowice 17:00
Piliczanka Pilica 0:3 Przemsza Klucze 17:00
LKS Niedźwiedź 2:3 Przebój Wolbrom 17:00
KS Olkusz 2:3 Grębałowianka Kraków 17:30
17 sierpnia 2019
Spójnia Osiek-Zimnodół 1:0 LOT Balice 17:00
Pogoń Miechów 1:3 LKS Niedźwiedź 18:00
18 sierpnia 2019
Zieleńczanka Zielonki 0:5 Nowa Proszowianka Proszowice 11:00
Przebój Wolbrom 5:1 Orzeł Iwanowice 11:00
Grębałowianka Kraków 0:1 Piliczanka Pilica 17:00
Przemsza Klucze 1:0 Prądniczanka Kraków 17:00
Bolesław Bukowno 1:1 KS Olkusz 18:00
24 sierpnia 2019
KS Olkusz 0:3 Zieleńczanka Zielonki 11:00
Piliczanka Pilica 0:1 Bolesław Bukowno 17:00
LOT Balice 1:3 Przebój Wolbrom 17:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 0:1 Nowa Proszowianka Proszowice 17:00
Prądniczanka Kraków 2:0 Grębałowianka Kraków 17:00
25 sierpnia 2019
Orzeł Iwanowice 2:2 Pogoń Miechów 11:00
LKS Niedźwiedź 2:1 Przemsza Klucze 17:00
31 sierpnia 2019
Przemsza Klucze 4:2 Orzeł Iwanowice 17:00
Zieleńczanka Zielonki 3:1 Spójnia Osiek-Zimnodół 17:00
KS Olkusz 2:2 Piliczanka Pilica 17:00
Przebój Wolbrom 0:2 Nowa Proszowianka Proszowice 17:00
Pogoń Miechów 3:0 LOT Balice 17:00
Prądniczanka Kraków 2:6 Bolesław Bukowno 17:00
1 września 2019
Grębałowianka Kraków 1:3 LKS Niedźwiedź 15:00
7 września 2019
Piliczanka Pilica 1:3 Zieleńczanka Zielonki 11:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 3:1 Przebój Wolbrom 14:00
LOT Balice 0:2 Przemsza Klucze 17:00
Prądniczanka Kraków 3:0 KS Olkusz 18:00
8 września 2019
Orzeł Iwanowice 0:0 Grębałowianka Kraków 11:00
LKS Niedźwiedź 1:2 Bolesław Bukowno 17:00
Nowa Proszowianka Proszowice 2:0 Pogoń Miechów 17:00
14 września 2019
Przemsza Klucze 0:1 Nowa Proszowianka Proszowice 15:00
Bolesław Bukowno 4:0 Orzeł Iwanowice 16:00
Grębałowianka Kraków 1:1 LOT Balice 16:00
Pogoń Miechów 0:0 Spójnia Osiek-Zimnodół 16:30
Zieleńczanka Zielonki 1:3 Przebój Wolbrom 16:30
KS Olkusz 1:5 LKS Niedźwiedź 17:00
15 września 2019
Piliczanka Pilica 2:2 Prądniczanka Kraków 16:00
21 września 2019
Spójnia Osiek-Zimnodół 1:1 Przemsza Klucze 16:00
Prądniczanka Kraków 5:1 Zieleńczanka Zielonki 17:00
LKS Niedźwiedź 0:3 Piliczanka Pilica 17:00
Przebój Wolbrom 2:1 Pogoń Miechów 17:00
22 września 2019
LOT Balice 2:1 Bolesław Bukowno 16:00
Nowa Proszowianka Proszowice 1:0 Grębałowianka Kraków 16:00
Orzeł Iwanowice 3:2 KS Olkusz 17:00
28 września 2019
Bolesław Bukowno 0:1 Nowa Proszowianka Proszowice 16:00
Przemsza Klucze 3:1 Przebój Wolbrom 16:00
Piliczanka Pilica 3:1 Orzeł Iwanowice 16:00
Zieleńczanka Zielonki 1:5 Pogoń Miechów 16:00
Grębałowianka Kraków 0:1 Spójnia Osiek-Zimnodół 16:00
KS Olkusz 4:1 LOT Balice 16:30
Prądniczanka Kraków 2:3 LKS Niedźwiedź 17:00
5 października 2019
LOT Balice 0:2 Piliczanka Pilica 15:00
Pogoń Miechów 0:2 Przemsza Klucze 16:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 1:1 Bolesław Bukowno 16:00
Przebój Wolbrom 6:0 Grębałowianka Kraków 16:00
6 października 2019
Orzeł Iwanowice 2:8 Prądniczanka Kraków 11:00
Nowa Proszowianka Proszowice 6:0 KS Olkusz 15:00
LKS Niedźwiedź 2:3 Zieleńczanka Zielonki 15:30
12 października 2019
Zieleńczanka Zielonki 2:1 Przemsza Klucze 15:00
Bolesław Bukowno 0:5 Przebój Wolbrom 15:00
Grębałowianka Kraków 2:0 Pogoń Miechów 15:00
LKS Niedźwiedź 3:0 Orzeł Iwanowice 15:30
KS Olkusz 1:1 Spójnia Osiek-Zimnodół 16:00
Prądniczanka Kraków 4:1 LOT Balice 18:00
13 października 2019
Piliczanka Pilica 2:3 Nowa Proszowianka Proszowice 15:00
19 października 2019
Przebój Wolbrom 3:0 KS Olkusz 15:00
Przemsza Klucze 0:3 Grębałowianka Kraków 15:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 2:2 Piliczanka Pilica 15:00
20 października 2019
Orzeł Iwanowice 2:7 Zieleńczanka Zielonki 11:00
Nowa Proszowianka Proszowice 1:1 Prądniczanka Kraków 15:00
Pogoń Miechów 2:0 Bolesław Bukowno 15:15
LOT Balice 1:0 LKS Niedźwiedź 15:30
26 października 2019
Zieleńczanka Zielonki 0:2 Grębałowianka Kraków 15:00
LKS Niedźwiedź 1:1 Nowa Proszowianka Proszowice 15:00
Bolesław Bukowno 0:1 Przemsza Klucze 15:00
KS Olkusz 1:1 Pogoń Miechów 15:00
Prądniczanka Kraków 0:0 Spójnia Osiek-Zimnodół 17:00
27 października 2019
Orzeł Iwanowice 3:1 LOT Balice 11:00
Piliczanka Pilica 3:1 Przebój Wolbrom 11:00
2 listopada 2019
Grębałowianka Kraków 2:1 Bolesław Bukowno 14:00
Pogoń Miechów 0:0 Piliczanka Pilica 14:00
Przemsza Klucze 0:0 KS Olkusz 14:00
Spójnia Osiek-Zimnodół 3:1 LKS Niedźwiedź 14:00
Przebój Wolbrom 3:1 Prądniczanka Kraków 14:00
3 listopada 2019
Nowa Proszowianka Proszowice 1:2 Orzeł Iwanowice 14:00
LOT Balice 4:1 Zieleńczanka Zielonki 14:00
Zobacz terminarz z sezonu: