Aktualności

Młodziki - mecz na szczycie

Orzeł Iwanowice @28.10.2019

O godzinie 14.00 w niedzielę Młodziki Orła Iwanowice rozegrały mecz z Krakusem II Nowa Huta, którego stawką była pozycja lidera.

Mecz był bardzo emocjonujący i pełen zwrotów akcji. Krakus to drużyna, która aplikował swoim rywalem sporo bramek, natomiast Orzeł konsekwentnie prowadził grę w swoich wygranych meczach. Obie drużyny do tego meczu nie przegrały swojego spotkania gromadząc komplet punktów.

Pierwsza połowa była ciekawym widowiskiem i pomimo optycznej przewagi Krakusa to Orzeł zdobył w tej części dwie bramki i na przerwę schodził jako lider tabeli.

Po przerwie niefortunne zodbicie piłki od zawodnika Orła trafiło do bramki Naszej bramkarki Oliwki. Szczęśliwie zdobyta bramka dodoała skrzydeł drużynie Krakusa. Niestety Orzeł uległ naporowi druzyny z Nowej Huty i szybko z 2:0 zrobiło się 2:4. Przy bramce na 2: kontuzji doznała bramkarka z Iwanowic Oliwka i niestety z grymasem na twarzy opuściła boisko. W ostatnich minutach  meczu napastnicy Orła mogli zmienić wynik spotkania na swoją korzyść, ale trzykrotnie przestrzelili w dogodnych sytuacjach.

Ostatecznie mecz zakonczył sie wgraną Krakusa.

Pomimo porażki wielkie brawa i gratulacje dla Młodzików oraz trenera, którzy godnie reprezentowali barwy klubowe oraz Gminę Iwanowice.

W najbliższą sobotę ostatni mecz na wyjeździe, a rywalem będzie Wierzbowianka Wierzbno.