Dawid Płatek

Cenne zwycięstwo w 12 kolejce !!!

Orzeł Iwanowice @28.10.2019

W ostatnią niedzielę tj. 2019-10-27 seniorzy Orła po raz ostatni w tej rundzie pokazali sie przed własną publicznością.

Jako pierwsi bo o godzinie 11.00 na boisko wybiegli seniorzy, którzy zmierzyli sie z bezpośrednim sąsiadem LOT-em Balice. To był mecz o wyjście ze strefy spadkowej. Orzeł w tym meczu był drużyna kreujacą grę i było widać wyraźną przewagę na boisku juz od pierwszych minut. Bramkę na 1:0 zdobył w 45 minucie Joao Ramires po asyście Dawida Nawrockiego.

w drugiej odsłonie obraz gry niewiele się zmienił i to Orzeł dyktowal warunki na murawie. bramkę na 2:0 zdobył Dairon Toledo, któremu piłke dograł Dawid Nawrocki. Trzecią bramkę dla Orła, a drugą w tym meczu zdobył pięknym technicznym strzałem w okienko Dairon Toledo po dograniu Bartosza Prochownika. Honorowe trafienie dla LOT-u  w ostatnich minutach spotkania zdobył Lisowski.

To był chyba najlepszy mecz w tej rundzie, a do tego trener miał do dyspozycji wszystkich zawodników i wszystkich zdrowych.

Przed Nami jeszcze mecz z liderem tabeli Proszowianką Proszowice na ich gorącym terenie.